VOLNé PRACOVNÍ MÍSTo

Projektant

čeká třeba právě na tebe

Developerská společnost se zajímavým portfoliem projektů ve Zlíně a Zlínském kraji a okolí hledá pro své rezidenční projekty zkušeného kandidáta na pozici “Projektant s přípravou stavby” s předešlou zkušeností z projekční kanceláře, ze stavební firmy nebo developerské firmy a prací přímo na rezidenčních zakázkách. Jako vhodný kandidát budete mít praxi s projektováním a přípravou rezidenčních projektů, koordinování a zpracování projektové dokumentace a zajišťování inženýringu projektu.

Náplň práce

Projektování a příprava staveb na realizaci
Projektování a návrhy studií v ArchiCADU na developerské účely společnosti
Technicko-administrativní podpora projektů
Práce se schématy v AutoCAD, (čtení dokumentace, zkušenost s výkresy výhodou)
Kontrola na stavbách
Spolupráce s obchodním a technickým týmem na realizaci

Požadujeme

Min. SŠ stavební, výhoda VŠ stavební
Velmi dobrá znalost programu ArchiCAD na projektování a návrhy studií
Zájem o obor stavebnictví, developérskou činnost
Standardní znalost Word, Excel, AutoCad
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost stavebních konstrukcí, materiálů a technologie provádění staveb
Dobrá znalost v technické stavební projektové dokumentaci a v inženýringu projektů
Komunikativní znalost AJ výhodou nikoli podmínkou, znalost technické dokumentace
Pečlivost, přesnost, zodpovědnost
Flexibilita

Nabízíme

Nadstandardní pracovní ohodnocení
Novou kancelář v centru Zlína – vedle Zlatého jablka
Přátelské rodinné a inovativní pracovní prostředí (vaše nápady vítáme)
Notebook a mobilní telefon
Firemní auto na pracovní cesty k dispozici

Zaujala Vás tato pracovní pozice?

Zašlete nám svůj
životopis / CV

Vaše jméno a příjmení *
Váš e-mail*
Telefon*
Odkaz na profil / CV*
Průvodní dopis*

Vybraným uchazečům se ozveme pro dohodnutí termínu pohovoru. Váš životopis nám můžete také zaslat přímo na náš email kariera@confratelli.cz